WOŚP prośba o wsparcie akcji

Szanowni Państwo !
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest Finał WOŚP, który już 31 stycznia 2021, odbędzie się po raz pierwszy w historii naszej szkoły w Michałowicach.

Wiedząc, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie zachęcamy do udziału w tej niezwykle szlachetnej akcji. Wspomóc nas można przekazując wpłaty na eSkarbonkę Sztabu w Michałowicach #5979. Indywidualny link do eSkarbonki znajduje się na nowej stronie Szkoły
LINK do SKARBONKI NASZEJ SZKOŁY DLA WOŚP:
SKARBONKA WOŚP

Bardzo prosimy również o PRZEKAZYWANIE PRZEDMIOTÓW, które będziemy mogli wystawić na licytacje. W tym celu prośba o bezpośredni kontakt z Dyrektorem Szkoły Panią Małgorzatą Widerą.

W tym roku, ze względu na panującą sytuację w kraju, licytacje odbędę się mailowo (licytacje@spmichalowice.pl). Rozważamy też licytację w inny sposób. Będziemy informować o tym wkrótce. Wszelka pomoc w tym zakresie mile widziana.

Czego potrzebujemy? Koszulek lub piłek z autografami znanych i lubianych osób, ciekawych prac plastycznych, wszystkiego, co łączy się z niepowtarzalną historią, książek z dedykacjami lub autografami oraz innych wartościowych przedmiotów.

Bardzo prosimy o przekazywanie rzeczy do szkoły do Dyrekcji wraz z imieniem i nazwiskiem darczyńcy.
Prosimy też o przekazywanie tej informacji dalej.

Z naszej strony możemy zaoferować możliwość wykorzystania logo Państwa firmy jako sponsora podczas akcji plenerowych oraz innych, podejmowanych w trakcie całego roku. Jesteśmy otwarci także na zaproponowane przez Państwa sposoby promocji.

Szanowni Państwo!
Już od dziś możecie włączyć się w naszą inicjatywę. W jej realizację wkładamy własne siły, lecz ze względu na potrzebę wsparcia, gorąco liczymy na Państwa pomoc.
Pokładając nadzieję na przychylną reakcję na nasz apel, już teraz bardzo dziękujemy!

Dyrekcja wraz z całym sztabem WOŚP

Skład szkolnego sztabu WOŚP
Dyrektor Szkoły Małgorzata Widera
Wicedyrektor Dorota Klee – Adamowicz
Joanna Noska – szef sztabu
Rafał Mączyński
Monika Makowska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content