„Balladyna” J. Słowackiego w klasie VIIIA i VIIIC

Uczniowie klasy VIIIA i VIIIC w ramach projektu edukacyjnego spróbowali nowej metody pracy na języku polskim nazywanej lekturą zamkniętą w pudełku. Technika ta pobudza kreatywność i pozwala pokazać indywidualny odbiór dzieła literackiego.

Ósmoklasiści stworzyli świat ukazany w “Balladynie” zgodnie ze swoimi wyobrażeniami, każdy mógł się wykazać pomysłowością. Po wykonaniu prac kolejnym zadaniem było omówienie zawartości na forum klasy, uzasadnienie wyboru konkretnych przedmiotów oraz wskazanie ich związku z dramatem J. Słowackiego. Uczniowie do zadania podeszli profesjonalnie, poniższe zdjęcia przedstawiają efekty ich pracy.

Renata Zarychta

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content