Lekcja z duchami w klasie VII D

Święta tuż, tuż. Każdy uczeń myślami jest już przy choince, wigilijnym stole, zastanawia się, co otrzyma od Mikołaja … a tu trzeba jeszcze być w szkole i pracować z lekturą. Ale kto powiedział, że omawianie lektury musi być schematyczne czy przewidywalne?

Uczniowie klasy VII D w ramach projektu edukacyjnego „powiesili” „Opowieść wigilijną” Ch. Dickensa na wieszaku. Ilu uczniów, tyle niebanalnych pomysłów. I tak do pracowni języka polskiego zawitały różne postacie: Duch Marleya, Duch Wigilijnej Przeszłości, Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia i Duch Przyszłych Wigilii. Na pewno nie było nudno i co najdziwniejsze – nikt nie bał się duchów :).

Renata Zarychta

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content