Boże Narodzenie z Marzycielską Pocztą

W grudniu 2012 roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy dołączyli do przyjaciół Marzycielskiej Poczty – ogólnopolskiej akcji, która polega na wysyłaniu listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

Minęło siedem lat od tamtych wydarzeń, a nasi wychowankowie wciąż z tym samym zaangażowaniem redagują życzenia i pozdrowienia. Tym razem okazja do pisania listów była wyjątkowa – Boże Narodzenie stało się pretekstem, by po raz kolejny wziąć udział w akcji. Nasi uczniowie z wielkim entuzjazmem tworzyli piękne, kolorowe kartki oraz redagowali listy do dwójki dziewięciolatków: Julii Przykorzyńskiej z Trzebini i Filipa Abramika z Katowic.

Bardzo dziękuję uczniom i wychowawcom klas, którzy przyłączyli się do akcji „Marzycielskiej Poczty”. Są to:

• klasa IB – p. Karina Walter
  • klasa IIC – p. Aleksandra Grabowska
  • klasa IIIC – p. Anna Matejuk
  • klasa IVA – p. Renata Zarychta
  • klasa VA – p. Agnieszka Pastuszek
  • klasa VB – p. Katarzyna Traczyk
  • klasa VD – p. Monika Makowska

Mam nadzieję, że życzenia świąteczne sprawiły adresatom dużo radości i wywołały uśmiech na Ich twarzach.

Renata Zarychta