Co nowego w kącikach ?

  • Co nowego w kącikach ?
  • Co nowego w kącikach ?
  • Co nowego w kącikach ?
  • Co nowego w kącikach ?

W naszym ulubionym kąciku zwanym Farmą Relaksu pojawił się nowy element. Jest to ścianka do robienia zdjęć. Ponieważ kącik ten jest utrzymany w stylu wiejskim, para na zdjęciu jest ubrana w kolorowy strój ludowy. Za wydrukowanie planszy dziękujemy bardzo firmie Ambit Druk Solwentowy z Michałowic. Zdjęcia można robić, zgodnie z regulaminem używania telefonów, czyli do 8.00 i po 15. 20, ale i chowanie się za ścianką, wyglądanie przez otwory daje trochę zabawy.

W naszym kąciku są też półki zapełnione wyrobami rzemiosła ludowego. Jest jeszcze troche miejsca i jeśli ktoś może podarować coś ładnego na tę wystawę, to będziemy wdzięczni. W tym rejonie ( i w innych miejscach szkoły) pojawiły się też niedawno kurtyny z pasków papieru z hasłem NIE DLA HAŁASU. Akcja rozpoczęła się 24 i trwała też 25 kwietnia, kiedy to wypada Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem.

Święto ustanowiono w celu zwrócenia uwagi na powszechne występowanie hałasu w życiu ludzi, jego wpływu na zdrowie i zwiększania świadomości występowania tego szkodliwego zjawiska.

Małgorzata Skrzędziejewska – Cendrowska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content