Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody

  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody
  • Działaj dla klimatu: warsztaty na temat wody

W ramach projektu Działaj dla klimatu uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w warsztatach na temat wody. Dzieci dowiedziały się jak ważna jest woda dla ludzi, zwierząt i roślin. Zwrócono uwagę dzieci na ograniczoną ilość wody pitnej na naszej planecie, a także jak oszczędzać wodę. Uczniowie rozwiązywali łamigłówki, grali w gry dydaktyczne. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik dostał ekologiczną torbę, którą barwnie ozdabiał.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content