Dzień Jabłka

• Dzień Jabłka

Nie smućcie się! Jesień może być piękna, wystarczy miłe towarzystwo i pyszne, soczyste jabłko.

Pretekstem do kulinarnych szaleństw był, jak na szkołę promującą zdrowie przystało, szkolny Dzień Jabłka. O wartościach odżywczych jabłek nie trzeba nikogo przekonywać, warto jednak o nich przypominać. Gospodarze jesiennej imprezy, klasy IIIa oraz IIIb prozą i wierszem przypominali swoim kolegom i koleżankom o walorach zdrowotnych jabłek. Nie zabrakło też wesołej piosenki, którą śpiewali wspólnie wszyscy uczestnicy imprezy. Zamieszania i śmiechu w dzisiejszym dniu nie brakowało, organizatorzy wierzą, że było warto, a wiedza zdobyta poprzez działanie i zabawę pozostanie z nami na dłużej.

I jak tu nie kochać jesieni?

Jolanta Karwacka i Małgorzata Jaworska