Integracja klasy to podstawa!

  • Integracja klasy to podstawa!
  • Integracja klasy to podstawa!
  • Integracja klasy to podstawa!
  • Integracja klasy to podstawa!
  • Integracja klasy to podstawa!

11 października klasy 4a i 4b wraz z wychowawcami udały się na Piknik Integracyjny do Klubu Jeździeckiego “Wilczaniec” w Łomiankach. Po ciężkim i nieco stresującym  początku roku, taki dzień oderwania się od szkolnej rzeczywistości należał się nam bez dwóch zdań!

W otoczeniu koni, w pięknej jesiennej scenerii bawiliśmy się po prostu świetnie! A wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów współpracujących z Biurem Podróży Maloka Travel.

Po przybyciu na miejsce klasy podzieliły się na dwie grupy A i B, następnie wybrały swojego kapitana, który czuwał nad kartą grupy. Gdy wszystkie sprawy organizacyjne były za nami, przystąpiliśmy do rywalizacji grupowej. Ależ to była zacięta walka! Konkurencji było co niemiara. A w każdej z nich liczyły się nie tylko szybkość, zręczność, ale przede wszystkim  współpraca całego zespołu i czwartoklasiści szybko się o tym przekonali! Nie dało się zdobyć punktów i wyprzedzić przeciwnika, jeśli wcześniej nie ustaliło się dobrej taktyki.

To był dzień pełen wrażeń i emocji! Zabawy pochłonęły nas bez reszty. Wróciliśmy szczęśliwi i wyczerpani, bogaci w nowe doświadczenia i gotowi na kolejne szkolne zmagania.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content