Kiermasz świąteczny

 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny
 • Kiermasz świąteczny

9.12.2017r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Osiedla Michałowice. Hala sportowa zapełniła się stoiskami z przepięknym rękodziełem zdolnych mieszkanek gminy Michałowice oraz skromniejszym – naszym szkolnym. Ozdoby świąteczne wykonały dzieci z klas „0” i świetlicy szkolnej.

W trakcie kiermaszu p. M. Rozy – Aderek i p. A. Szymczak prowadziły warsztaty ozdabiania zawieszek choinkowych. Warsztaty sfinansowała Rada Osiedla Michałowice.

Atrakcji nie brakowało. Kawiarenka proponowała pyszne ciasta domowego wypieku. Do rodzinnego zdjęcia w świątecznej aranżacji zapraszało stanowisko fotograficzne. Były także wyścigi pojazdów sterowanych, zabawy sportowe, gry planszowe. Odbyła się też aukcja podarowanych przedmiotów.

Występy naszych uczniów śpiewających kolędy i pastorałki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Chętnych do zakupu nie brakowało. Zebraliśmy 2350 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla rodzin dzieci autystycznych z naszej gminy.

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za zaangażowanie. Bez Waszej pomocy nie byłoby tak profesjonalnie i miło.

Dziękuję naszym gimnazjalistom za pomoc w organizacji kiermaszu i zbiórce pieniędzy, a także Zuzannie i Paulinie za piękne wykonanie znanych utworów świątecznych oraz wszystkim, którzy stworzyli świąteczne pocztówki. Wydrukowane można było kupić na kiermaszu, a pieniądze w ten sposób uzyskane zasiliły nasze puszki.

Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację Kiermaszu, a w szczególności p. Magdzie Rozy – Aderek – koordynatorowi przedsięwzięcia.

Małgorzata Sieradzka

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content