Kiermasz Używanych Zabawek

10 i 11 grudnia (poniedziałek i wtorek) 2018 w naszej szkole odbył się już kolejny raz KIERMASZ UŻYWANYCH ZABAWEK. Uczniowie przynosili do szkoły zabawki, które nie były im już potrzebne, a następnie sprzedawali je wszystkim chętnym. Maksymalna kwota, za którą można było nabyć przedmiot wynosiła 7 zł. Dzieci były niesamowicie zaangażowane w całe przedsięwzięcie, zachęcały do kupna, świetnie radziły sobie w liczeniu pieniędzy i wydawaniu reszty oraz układaniu „towaru na półkach”. Udało się nam zebrać aż 1119,50 zł. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany dla Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt.

W styczniu planowana jest wycieczka do siedziby schroniska, które prowadzone jest przez stowarzyszenie, w celu osobistego przekazania darowizny. Wybrani uczniowie będą mieli okazję poznać podopiecznych, którym pomogli i zapoznać się z zasadami funkcjonowania przytuliska.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, a przede wszystkim dzieciom, które zechciały się podzielić swoimi „skarbami”. Dzięki waszej hojności bezdomne psy i koty otrzymają wspaniałą pomoc, a zabawki znalazły nowych właścicieli.

Dorota Klee-Adamowicz i Wioletta Rakfalska