Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na najpiękniejszą kartkę na Boże Narodzenie organizowany przez Gminą Michałowice

Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Do wygrania atrakcyjne nagrody! Zwycięska praca zostanie wykorzystana w materiałach promocyjnych gminy.
Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 28 listopada. Ogłoszenie wyników konkursu podczas Kiermaszu Świątecznego, 3 grudnia.
Kartki Bożonarodzeniowe należy wykonać na papierze typu brystol w formacie A4 lub A3.
Prace mogą jedynie być wykonane wyłącznie technikami płaskimi: rysunkowo-graficzną lub malarską, które można zeskanować.
Należy je przesłać bądź dostarczyć na adres urzędu: Reguły, al. Powstańców Warszawy 1, Urząd Gminy Michałowice, z dopiskiem “Konkurs – kartka świąteczna na Boże Narodzenie”.