LICYTACJE WOŚP!

Zapraszamy gorąco na Licytacje 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Licytacje odbędą się 30 stycznia w korytarzu B w naszej szkole. Zaczynamy od godziny 14:00!

Już teraz zachęcamy Was do zapoznania się z przedmiotami na licytacje. Fanty podzielone są na trzy kategorie: vouchery, rękodzieło i inne oraz gadżety firmowe. Podana jest również szacowana godzina licytacji.

Jeśli komuś z Was “wpadnie w oko” jakiś wystawiony na licytację przedmiot, a nie będziecie mogli tego dnia być osobiście, żeby zalicytować nic prostszego – dajcie nam znać za pomocą Facebook’a, o który przedmiot chodzi oraz wskażcie swoją kwotę, którą jesteście w stanie za niego dać. Podrzućcie pieniądze do szkoły. Jeśli cena będzie najwyższa, fant jest Wasz, jeśli nie – zwrócimy pieniądze.

Aktualizacja licytowanych przedmiotów:

Vouchery:

15. Voucher na wybrany masaż.
16. Vouchery do Stacji Komorów (3×50 zł).

Rękodzieło:

8. Domek dla owadów, karmnik dla ptaków i budka lęgowa podarowane przez Ekobrygadę.
9. Zestaw ręcznie wykonanych przez naszego ucznia obrazów 30
Finał WOŚP
10.Płyta Poparzeni Kawą Trzy z podpisami muzyków + koszulka.
11. Zestaw dwóch książek z podpisami autorek (I ja Ciebie też, I nigdy Cię nie opuszczę.)
12. Koszulka UKS Jaguar Michałowice z dedykowanym logo WOŚP. Do wyboru rozmiar koszulki od 128 cm do XXL oraz nadruk w postaci imienia/ksywki oraz wybranego numeru
13. Bramkarska bluza z autografem Łukasza Fabiańskiego‼️ Jednego z najwybitniejszych Polskich bramkarzy w historii‼️ (od UKS Jaguar).
  VOUCHERY godzina 14:00
1. Ciekava Cafe – voucher na bezę z owocami
2. Voucher na szkolenie z pierwszej pomocy – Stowarzyszenie RES
3. BIG BOSS Burger – voucher do restauracji
4. Voucher na przejażdżkę Fordem Mustangiem kabrio 5.0
5. Voucher na stomatologiczny zabieg higienizacyjny 3w1 SMILE Spot
6. Dzień w Wydziale Napraw i Utrzymania Taboru – voucher WKD
7. Przejazd w kabinie maszynisty z Podkowy Leśnej Głównej do Komorowa (tam i z powrotem) – voucher WKD
8. Voucher na wycenę domu lub mieszkania (o wartości 500zł) oraz Karta podarunkowa do sklepu Leroy Merlin (o wartości 500zł) ufundowane przez Partner CRLS
9. Voucher pakiet startowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon
10. Voucher na indywidualny trening z wybranym trenerem UKS Jaguar
11. Voucher na naukę jazdy na monocyklu.
12. Voucher na projektor w sklepie elektronicznym ELTEC
13. Voucher – zniżka na dowolne ubezpieczenie Grupa Progress Ubezpieczenia
14. Voucher na ekstremalną jazdę OffRoad – trasa Pro w Sękocinie ufundowany przez firmę 4LC
RĘKODZIEŁO godzina 15:00
1. Oryginalna mapa Warszawy z 1933 roku
2. Mata węchowa dla psa, kalendarz, pierniczki od Pęciczanek
3. Wtyki do telefonu, światełka ledowe do rowerów, pluszaki
4. Plakaty z podpisami artystów – Anna Wyszkoni, Perfect, Maryla Rodowicz, Luciano D’Abbruzzo, Beata i Bajm, Halina Młynkova, Artur Andrus, Pectus.
5. LEGIA Warszawa – kalendarze, poduszka, puzzle
6. Książki z podpisem autorów – Zbigniew Suchański „Człowiek poddaje się kiedy chce”, Maja Popielarska „Mania – mała ogrodniczka”, „12 miesięcy z Mają Popielarską”, Jolanta Horodecka-Wieczorek „Wiatru tchnienie o Chopinie”
7.
Plakat z podpisami polskiej sztafety mieszanej 4×400 ze złotymi medalami Tokio 2020
GADŻETY FIRMOWE godzina 15:30
Lp. Nazwa
1. Gadżety 30 Finał WOŚP – kalendarze trójdzielne i książkowe, zegar ścienny, koszulki damskie, męskie i dziecięce, body dziecięce, skarpetki, kubki, poduszka, torby bawełniane
2. Gadżety Gmina Michałowice – koszulka, termos, zestaw termos + parasolka, puzzle, bluza, czapka, torby bawełniane, ręcznik, kalendarze książkowe, power bank
3. Gadżety WKD – maskotki Wiewiórki Wukadki, malowanki 3D, parasolki, teczki konferencyjne, zestaw wizytownik + długopis, torby filcowe, worki odblaskowe
4. Gadżety Prodmax – zestaw koszulka, kalendarz książkowy, kubek, zapalniczka, notes.

Do zobaczenia w Szkole!