Prośba o wsparcie WOŚP

Szanowni Państwo !
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest Finał WOŚP, który już 30 stycznia 2022, odbędzie się w naszej szkole w Michałowicach.

Wiedząc, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie zachęcamy do udziału w tej niezwykle szlachetnej akcji. Wspomóc nas można przekazując wpłaty na eSkarbonkę Sztabu w Michałowicach #5979.

LINK do SKARBONKI NASZEJ SZKOŁY DLA WOŚP:

Bardzo prosimy również o PRZEKAZYWANIE PRZEDMIOTÓW, które będziemy mogli wystawić na licytacje. Przedmioty można przekazywać bezpośrednio do Szefa Sztabu (sala D3) lub zostawić w gabinecie pani vice dyrektor Doroty Klee-Adamowicz.

Ze względu na panującą sytuację w kraju jeszcze nie wiemy w jakiej formie odbędą się licytacje. Rozważamy różne opcje. Będziemy informować o tym wkrótce. Wszelka pomoc w tym zakresie mile widziana.

Czego potrzebujemy? Koszulek lub piłek z autografami znanych i lubianych osób, ciekawych prac plastycznych, wszystkiego, co łączy się z niepowtarzalną historią, książek z dedykacjami lub autografami oraz innych wartościowych przedmiotów.
Prosimy też o przekazywanie tej informacji dalej.

Szanowni Państwo!
Już od dziś możecie włączyć się w naszą inicjatywę. W jej realizację wkładamy własne siły, lecz ze względu na potrzebę wsparcia, gorąco liczymy na Państwa pomoc.
Pokładając nadzieję na przychylną reakcję na nasz apel, już teraz bardzo dziękujemy!

Sztab WOŚP