Lodowisko- otwarcie 16 lutego godzina 17:00

Lodowisko w SP w Michałowicach będzie otwarte dla mieszkańców od wtorku 16 lutego. Nowy regulamin z zasadami korzystania z obiektu oraz godziny otwarcia znajduje się tu:
REGULAMIN-KORZYSTANIA-Z-LODOWISKA
W związku z obostrzeniami związanymi z koniecznoscią przestrzegania reżimu sanitarnego w czasie epidemii COVID-19:
1. Na tafli lodowiska może przebywać jednocześnie maksymalnie 40 osób.
2. Korzystający z lodowiska powinien mieć szarfę oznaczoną numerem oraz pieczęcią szkoły celem weryfikacji liczby osób przebywających na płycie lodowiska.
3. Wszystkie osoby przebywające na terenie obiektu mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowywania 1,5 m dystansu społecznego.
4. Lodowisko czynne jest w godzinach:

od poniedziałku do czwartku: 14:00 – 20:00
piątki: 14:00 – 21:30
soboty i niedziele: 10: 00 – 21: 00

zajęcia dla początkujących oraz nauka jazdy w tygodniu: 14:00 – 16:00

przerwa techniczna codziennie: 16:00 – 17:00

5. Nie przestrzeganie zasad określonych w niniejszym dokumencie, niestosowanie się do zasad bezpeiczeństwa, łamanie reżimu sanitarnego oraz nieprzestrzeganie wytycznych GIS skutkuje natychmiastowym wydaleniem z obiektu sportowego.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Michałowicach

Przypominamy, że z lodowiska w tygodniu korzystają uczniowie klas młodszych 0-3 w ramach zajęć wychowania fizycznego.