Mistrzostwa powiatu pruszkowskiego w mini piłkę ręczną

22 lutego odbyły sie mistrzostwa powiatu pruszkowskiego w mini piłkę ręczną,  w których nasi uczniowie zdobyli 2 miejsce awansując do kolejnego etapu.
Reprezentacja Michałowic wygrała ze szkołami z Brwinowa, Pruszkowa, Raszyna, uległa jedynie ekipie ze szkoły w Ruścu, która regularnie trenuje piłke ręczną, wynikiem 10 do 13.
Finały na szczeblu międzypowiatowym odbyły się 7 marca w Szkole Podstawowej w Ruścu.
Reprezentacja z SP Michałowice zdominowała swoja grupę wygrywając z Żyrardowem 11:2 i Grodziskiem Mazowieckim 12:2.
W meczu półfinałowym nasi uczniowie rozgromili zwycięzców z powiatu sochaczewskiego 13 : 3 awansując do meczu finałowego i w przypadku zwycięstwa – awansu do finałów województwa mazowieckiego.
W meczu finałowym ponownie spotkały się ekipy z SP Rusiec i SP Michałowice. Mecz był bardzo zacięty do samego końca. Na 20 sekund przed zakńczeniem spotkania to gospodarze wyszli na jednobramkową przewagę i tak już zostało do końca meczu, wygrywając 7 :6 z Michałowicami.
Mecz był godny finału międzypowiatowego i pokazał, że nasi uczniowie są w stanie wygrywać i walczyć z każdym w naszym regionie.
Reprezentacja Szkoły: Sikorski Maksymilian, Drozda Julian, Mordka Wiktor, Zaręba Aleksander,, Osiński Bartłomiej,
Bernyk Sviatosław, Mazan Filip, Zarzycki Franciszek, Sambor Adam, Lenart Bartosz, Rybicki Szymon, Syguła Kacper
Trener: Łukasz Zieliński.
Serdecznie gratulujemy!