Turniej Mazovii w piłkę ręczną chłopców

W dniu 8 marca, w naszej szkole, odbył się turniej Mazovii w piłkę ręczną chłopców rocznika 2009-2011.
Gościliśmy reprezentacje z gmin: Nadarzyn, Leszno, Brwinów, Podkowy Leśnej, Milanówka i Błonia.
W fazie grupowej reprezentanci naszej szkoły wygrali z ekipami Podkowy Leśnej i Milanówka zajmując 1. miejsce w grupie B, natomiast grupę A wygrali piłkarze ręczni z Nadarzyna. W meczu półfinałowym Michałowice gładko pokonały ekipę z Leszna awansując do finału. W drugim półfinale, po bardzo wyrównanym meczu, Nadarzyn pokonał Podkowę Leśną.
Mecz finałowy był bardzo zacięty, jednak to gospodarze okazali się lepsi zdobywając 1. miejsce w turnieju.
Najlepszym bramkarzem turnieju został uczeń naszej szkoły Filip Mazan.
Reprezentacja naszej szkoły: Brzezowski Filip, Piestrak Antoni, Piskorz Franciszek, Koc Szymon, Kamiński Jan, Złotogórski Rafał,
Troniarz Cyprian, Dawid Obłuski, Cesarek Julian, Kurman Adam, Mazan Filip, Zapadka Jakub.
Trener Łukasz Zieliński.
Ogólna klasyfikacja turnieju Mazovii:
1. miejsce Michałowice
2. miejsce Nadarzyn
3. miejsce Podkowa Leśna
4. miejsce Leszno
5. miejsce Brwinów
6. miejsce Milanówek
7. miejsce Błonie.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników.