Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków

  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków
  • Przedstawienie klasy 2c dla pierwszaków

Na początku października uczniowie klasy 2c postanowili osobiście powitać Pierwszoklasistów w naszej szkole. Z tej okazji zaprezentowali przedstawienie bogate w wiersze Jana Brzechwy oraz piosenki z Akademii pana Kleksa. Drugoklasiści pięknie wystąpili, a publiczność okazała się wspaniałymi słuchaczami. Jeszcze raz serdecznie witamy wszystkich uczniów pierwszych klas oraz życzymy samych radosnych chwil w naszej szkole.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content