Przyjaciele Zippiego

• Przyjaciele Zippiego

Uczniowie klasy Ia rozpoczęli działania w ramach programu “Przyjaciele Zippiego”. Celem programu jest rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci.

Wychowawca i Rodzice, pragnąc pomóc najmłodszym zaprzyjaźnić się z bohaterem, w piątkowe popołudnie zorganizowali wspólne warsztaty. W wesołej atmosferze uczniowie z pomocą z rodziców wykonali sylwetkę Zippigo, która będzie im towarzyszyć na zajęciach do końca roku szkolnego.

Przedświąteczny termin zainspirował organizatorów do wspólnego wykonania stroika, choinki z filcu. Dzięki pomysłowej pracy jednej z mam, która sama uszyła potrzebne elementy, powstały świąteczne cuda.

Liczymy, że tak radośnie rozpoczęty program przyczyni się do lepszego samopoczucia uczniów.

wychowawca klasy – Małgorzata Jaworska