Rodzice promują zdrowie!

  • Rodzice promują zdrowie!
  • Rodzice promują zdrowie!
  • Rodzice promują zdrowie!
  • Rodzice promują zdrowie!

W klasach I-III od początku roku trwa akcja „Rodzice promują zdrowie”. Dzięki aktywności rodziców, którzy odwiedzają klasy uczniowie rozszerzają swoją wiedzę na temat zdrowia i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Klasa 3e dowiedziała się bardzo dużo o magicznej mocy kaszy jaglanej dzięki mamie Julka Budziszewskiego, która przygotowała śniadanie, obiad i kolację z kaszy jaglanej. O nowej piramidzie zdrowia i właściwych porcjach jedzenia opowiedziała nam mama Stasia Durzyńskiego, a o szkodliwej działalności cukru mówiła pani Anna Sołowiow.

Dziękujemy za wizyty.

Karolina Popłońska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content