SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE

  • SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE
  • SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE
  • SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE
  • SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE
  • SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE
  • SMACZNE I ZDROWE SZASZŁYKI OWOCOWE

W piątek 1 grudnia w klasie I c było smacznie i przede wszystkim zdrowo!

W ramach podsumowania tygodnia „Śniadaniówka daje moc” uczniowie zrobili zdrowy deser. Podczas piątkowych zajęć własnoręcznie przygotowali pyszne szaszłyki owocowe. Uczniowie do klasy przynieśli świeże owoce: jabłka, gruszki, banany, kiwi, pomarańcze, mandarynki i winogrona. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Uczniowie pracowali w pięciu wcześniej wylosowanych grupach. Było zgodnie i efektywnie.

Pierwszoklasiści samodzielnie nadziewali na patyczki owoce tworząc pyszne i zdrowe szaszłyki. Degustacja była udana, a bezpieczeństwo zapewnione. Przygotowanie deseru dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu.

Dziękuję rodzicom za przygotowanie produktów.

Wychowawca klasy Anna Matejuk

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content