Warsztat “Jak być dobrym i skutecznym rodzicem, czyli wprowadzenie do POZYTYWNEJ DYSCYPLINY”

  • Warsztat “Jak być dobrym i skutecznym rodzicem, czyli wprowadzenie do POZYTYWNEJ DYSCYPLINY”
  • Warsztat “Jak być dobrym i skutecznym rodzicem, czyli wprowadzenie do POZYTYWNEJ DYSCYPLINY”
  • Warsztat “Jak być dobrym i skutecznym rodzicem, czyli wprowadzenie do POZYTYWNEJ DYSCYPLINY”

30.10 w naszej szkole odbył się warsztat “Jak być dobrym i skutecznym rodzicem, czyli wprowadzenie do POZYTYWNEJ DYSCYPLINY”.

Podczas spotkania rodzice naszych uczniów dowiedzieli się m.in.: jak tworzyć pozytywną relację z własnym dzieckiem i zrobić pierwszy krok na drodze do zmiany, zyskali nowe spojrzenia na wychowanie i wskazówki gdzie szukać rozwiązań i jak pogłębić swoją wiedzę dotyczącą wychowywania dzieci.

Osobą prowadzącą była Pani Joanna Baranowska, coach i psycholog zafascynowana Pozytywną Dyscypliną, którą propaguje ją w Polsce od 2012 r. Rodzice przybyli bardzo licznie. Planowana jest kontynuacja warsztatów w postaci cyklicznej.

Organizatorem spotkania była pani M. Rozy – Aderek

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content