Warsztaty “Puszyste i kolczaste”

 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”
 • Warsztaty “Puszyste i kolczaste”

W środę klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach zoologicznych “Puszyste i kolczaste”, które prowadziła pani Kasia (Zwierzęta dzieciom). Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób dbać o poszczególne gatunki zwierząt, takie jak: jeże afrykańskie, króliki, chomiki, szczury, szynszyle, kawie domowe. Ale najfajniejsze chwile to czas spędzony na spotkaniu z puszystymi i kolczastymi przyjaciółmi. Każde dziecko mogło zaprzyjaźnić się ze zwierzakami, które nas odwiedziły.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content