Zimowe miasteczko – projekt z plastyki uczniów klas piątych.

  • Zimowe miasteczko – projekt z plastyki uczniów klas piątych.
  • Zimowe miasteczko – projekt z plastyki uczniów klas piątych.
  • Zimowe miasteczko – projekt z plastyki uczniów klas piątych.
  • Zimowe miasteczko – projekt z plastyki uczniów klas piątych.

Piękną i śnieżną w tym roku mamy zimę, a jeszcze piękniejsze są zimowe dekoracje w szkole, które rozpoczęliśmy przygotowywać w klasach piątych już w grudniu.

To dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich klas piątych: 5a, 5b, 5c, 5d, 5e i 5f powstały bardzo interesujące dekoracje: Zimowe miasteczko.

Poszczególne uliczki i domy z kartonów ułożyły się wdzięcznie na parapetach i dodatkowych stołach ustawionych w korytarzu D na parterze. Są tam domy, hotele, sklepy i drzewa. Nie zabrakło też ozdób choinkowych na drzewach, łańcuchów świetlnych oraz śniegu z bibuły, waty i sztucznego śniegu rozpylanego przez uczniów z ogromnym entuzjazmem i w ogromnych ilościach 😉

Uczniowie dobrze przepowiedzieli pogodę w naszym miasteczku, bo śniegu faktycznie mamy w tym roku pod dostatkiem. Uzupełnieniem uliczek i domków z kartonu jest kolorowe tło: góry w oddali i domy na wzgórzach. Niektóre z nich są wykonane z elementami techniki witrażowej. Wszystko razem tworzy piękną kompozycję, którą cieszyliśmy się w szkole przez kilka tygodni, a teraz umieszczamy na stronie internetowej szkoły, aby mogli przyjrzeć się naszej pracy rodzice i znajomi uczniów klas piątych i wszyscy odwiedzający stronę.

Dziękuję za bardzo duże zaangażowanie uczniów podczas realizacji projektu i zachęcam do kolejnych, tym razem związane będą z wiosną.

Sylwia Tłoczkowska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content