Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia  oraz  Nowego Roku wszystkim naszym uczniom oraz ich bliskim, wspaniałej kadrze pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom, a także  absolwentom i przyjaciołom szkoły ślemy  najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Niech ten świąteczny czas przyniesie Wam wiele radości oraz wytchnienie od codziennych trosk, a przyszły rok 2021 będzie pełen szczęśliwych chwil i dobrych decyzji. Życzymy, aby przyniósł on spełnienie marzeń i planów.

W ten świąteczny czas łączymy się z Wami w myślach, dziękując za dobrą energię oraz za Wasze gorące serca otwarte na pomoc potrzebującym. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych niełatwych dla wielu ludzi czasach.

Pamiętajcie – dobro powraca!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach