Razem gramy dla WOŚP

“Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.”

Nasza szkoła po raz pierwszy weźmie udział w graniu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 10 stycznia 2021 roku, w 29. Finale będziemy sztabem numer 5797. Wszystko dopinamy na ostatni guzik i odliczamy czas do grania i kwestowania. Tymczasem już teraz chcielibyśmy Was zachęcić do wpłat on-line na WOŚP za pośrednictwem eSkarbonki WOŚP. Jest to podstrona WOŚP naszego sztabu, na której macie możliwość przekazania datku do naszych puszek, za pośrednictwem szybkich płatności. Bardzo liczymy, że zapełnimy nie tylko puszki, ale też “nabijemy” sporo cyferek on-line.
Wejdź na eSkarbonkę naszego sztabu 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content