Łączy nas Jego imię

Dnia 08.10.2009 r. delegacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w IX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. Spotkaniu dzieci ze szkół z całej Polski sprzyjała ciepła i słoneczna pogoda. Mszy Świętej odprawionej o godz. 11.00 z udziałem pocztów sztandarowych przewodniczył abp Józef Kowalczyk.
Pielgrzymka poprzedzała przygotowania do obchodów IX Dnia Papieskiego, obchodzonego w tym roku pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Wolności”. Dlatego też na Jasnej Górze byli obecni przedstawiciele Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, pomagającej zdolnej młodzieży.
Udział w tym spotkaniu zostanie na długo w naszej pamięci.

Julian Potocki

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content